Rowery młodzieżowe (Jest 45 produktów.)

na stronę
KROSS 24 HEXAGON JR 1.0 CZARNO CZERWONY 2021

Wzorując się na „dorosłych” modelach KROSS Hexagon, stworzyliśmy KROSS Hexagon Junior 1.0 SR. To rekreacyjny dziecięcy rower górski, który doskonale odnajdzie się zarówno podczas dojazdu do szkoły, jak i podczas weekendowych, rodzinnych wycieczek poza miasto. 

Chwilowy brak
1 099,00 zł Chwilowy brak
KROSS 24 LEA JR 1.0 BIAŁO RÓŻOWY 2021

Wzorując się na dorosłym modelu KROSS Lea SR stworzyliśmy dedykowany do potrzeb małych dziewcząt KROSS Lea Junior 1.0 SR. To rekreacyjny rower górski, który doskonale odnajdzie się zarówno w dojeździe do szkoły, jak i podczas weekendowych wycieczek rodzinnych poza miasto. 

Dostępny od ręki
KROSS 24 DUST JR 1.0 CZARNO LIMONKOWY 2021

Każdy z nas w dzieciństwie przechodził okres buntu. Niektórzy bardziej inni mniej. Dla tych dzieci, które ukochały się w niepokornym charakterze i stylu przygotowaliśmy KROSS Dust JR 1.0. KROSS Dust JR 1.0 tak, jak model skierowany do osób dorosłych, specjalizuje się w dostarczaniu zabawy z jazdy w terenie. 

Chwilowy brak
1 299,00 zł Chwilowy brak
KROSS 24 LEA JR. 2.0 SREBRNO RÓŻOWY 2021

Wzorując się na dorosłym modelu KROSS Lea stworzyliśmy dedykowany do potrzeb małych dziewcząt KROSS Lea Junior 2.0. To rekreacyjny rower górski, który doskonale odnajdzie się zarówno w dojeździe do szkoły, jak i podczas weekendowych wycieczek rodzinnych poza miasto.

Chwilowy brak
1 499,00 zł Chwilowy brak
GIANT 24 XTC JR DISC CONCRETE

Doskonałe osiągi w terenie w niewielkim rozmiarze. Dzięki aluminiowej ramie, przedniemu amortyzatorowi i hamulcom tarczowym młodzi rowerzyści będą gotowi pokonać podjazdy i dobrze się bawić na zjazdach.

Chwilowy brak
1 649,00 zł Chwilowy brak
GIANT 24 XTC JR BLACK

Oto Twój bilet na szlak. XTC Jr 24 to idealny sposób na wprowadzenie młodych rowerzystów w jazdę terenową.

Dostępny od ręki